Vyberte si ten svoj

Poznáte ten pocit, keď vás niečo chytí za srdce a už sa toho nepustíte? Podobne je to aj so seriálmi, ktoré sú výhodné v tom, že majú viac častí a taktiež neostanú pri jednej sérii. Zamilujete sa do príbehu, do charakterov, prostredia a nemôžete prestať.

počítač

The Vampire Diaries– alebo tiež známe Upírske denníky, ktoré boli natáčané na základe knižnej predlohy. Klasický milostný trojuholník, dvaja bratia a jedna žena, ktorá si získa ich srdcia. K tomu sladké upírske tajomstvo. Seriál končí ôsmou sériou a pre mnohých boli posledné série úplne zbytočné, no podľa mňa stoja za to.

The Originals– tento seriál nadväzuje na The Vampire Diaries a zobrazuje pôvodnú rodinku upírov, mocného Klausa a jeho súrodencov. Prináša množstvo akčných situácií, ľúbostných scén ale aj veľa napätia. Podstata seriálu spočíva v tom, že rodina vždy drží spolu, nech sa deje čokoľvek.

Pretty Little Liars– príbeh o sladkých dievčatkách, ktorým sa jednu noc stratí kamarátka a potom ju už považujú za mŕtvu. Každá z nich ma k tomu svoje osobné tajomstvá, napríklad vzťah s učiteľom, či to, že jedna z nich nie je tak úplne na chlapcov. Do toho všetkého sa tu objavujú tajomné esemesky od -A, ktoré vie očividne viac, ako si dievčatá dokázali predstaviť.

Teen Wolf– keď už sme pri tých nadprirodzených bytostiach, tento seriál je taktiež o nich. Mladý chlapec je pohryznutý a stane sa z neho vlkolak. S najlepším kamarátom sa zároveň snažia vyriešiť záhadné vraždy, ale i klasické problémy tínedžerov, ako prvé lásky, či víťazstvo v športe.

relax

Riverdale– opäť skvelý seriál. A opäť v prostredí mladých, ktorí sa snažia vyriešiť zmiznutie a neskôr vraždu, pričom riešia aj svoje životy. Tento seriál sa nezaobíde bez klasickej americkej školy, hudobného krúžku, či športu. Prvá séria nie je až taká zaujímavá, ale počas druhej to začína byť lepšie, tak tomu skúste dať šancu.