Rubriky
Business

Skvelá klíma je dnes nevyhnutnosťou

Teploty nad 33°C už s človekom dokážu pekne zamávať. Ani chladené drinky v takých horúčavách veľmi nepomáhajú. Máte zrovna homeoffice a potrebujete pracovať, ale nedá sa, lebo byt je nahriaty pocitovo na 40°C. Aj takéto situácie sa v lete pritrafia a iste sa zhodneme, že leto si chce každý užívať. Ak sa tento rok nechystáte k moru a nechce sa vám veľmi cestovať ani nikam inam, urobte si zo svojho domova príjemnú letnú oázu s pohodlnou teplotou. Ventilátor je dočasne tiež možno riešením, ale klimatizácia teplotu v miestnosti naozaj efektívne a za pár minút zníži. Tá úľava v celom tele !

miestnost s klimatizaciou

Ak ste z väčšieho mesta ako je napríklad Bratislava, nemusíte už na internete pracne hľadať montaz klimatizacii bratislava. Odporúčame vám kontaktovať firmu Masterklima, ktorá sa montážou a predajom klimatizácii zaoberá už dlhé roky. Vyberte si, do ktorej miestnosti klímu chcete namontovať, alebo či potrebujete mať jednotky vo viacerých miestnostiach a môžete si objednať ich služby. Na montáži si dávajú záležať, aby sa spravila správne a na správne miesto, aby sa aj životnosť jednotky predĺžila správnym zaobchádzaním.

Montáž klimatizácie trvá štandardne približne 3 až 5 hodín. Zahŕňa osadenie konzoly a vnútornej jednotky na určené miesto, prepojenie jednotiek, vákuovanie celého systému a samozrejme sprevádzkovanie a vyskúšanie funkcií. Vonkajšia jednotka sa môže osadiť na fasádu domu, na balkón, na podlahu, na rovnú alebo šikmú strechu, podľa možností.

Dom s klimatizacnymi jednotkami

Pokiaľ už klimatizačnú jednotku máte a potrebujete ju len namontovať, rovnako zavolajte pracovníkov z firmy Masterklima. Radi vám namontujú akúkoľvek klimatizáciu v Bratislave. Pokiaľ sa vám teda už nechce pariť vo vašom bytíku, pozrite si na ich webe www.masterklima.sk ponuku klimatizácií a montáže a neváhajte im zavolať a požiadať o cenovú kalkuláciu. Veď predsa leto chcete mať úplne „coolové“!