Rubriky
Business

Senzuálna masáž

Aj vy cítite, že potrebujete od všetkého na chvíľu vypnúť a zabudnúť na problémy? Našťastie existuje viacero možností ako si v dnešnej dobe dopriať veľmi kvalitný relax, ktorý splní vaše očakávania. Či už pôjdete na masáž alebo navštívite wellness centrum, voľba je iba na vás. Ak však patríte k ľuďom, ktorí túžia po niečom viac vzrušujúcom ako sú klasické wellnessy, odporúčame vám ísť na senzuálnu masáž.

Tieto masáže sa vykonávajú v špeciálnom tantrickom salóne, kde na vás budú čakať krásne a najmä veľmi skúsené masérky. Môžete sa tešiť aj na pokojnú hudbu, vonné sviečky a príjemné prítmie, ktoré dokopy navodia erotickú atmosféru. Pýtate sa však, ako celá senzuálna masáž prebieha a na čo sa zameriava? V prvom rade absolvujete povinnú sprchu, po ktorej nasleduje zoznámenie s masérkou a zopár slov k danej masáži. Potom vám začne masérka stimulovať celé telo od hlavy až po päty. Keď je už vaše telo dokonale uvoľnené a necítite žiadne napätie, začína hlavná časť večera, ktorou je masáž pohlavných orgánov. Nezáleží na tom, či ste muž alebo žena, pri oboch pohlaviach je postup rovnaký. Zvyčajne sa táto stimulácia končí kvalitným orgazmom či dokonca niekoľkými po sebe.

senzualna masaz

V salóne si môžete vybrať z viacerých programov tejto masáže, buď ide o individuálnu masáž, masáž pre páry alebo pikantnejšie typy masáží ako je telo na telo a množstvo ďalších. Ak cítite, že potrebujete s partnerom alebo partnerkou okoreniť váš sexuálny život, zájdite práve na senzuálnu masáž, ktorou zlepšíte váš celkový vzťah a naučíte sa lepšie vnímať potreby toho druhého.

masaz

Príďte spoznať a odhaliť tajomstvá svojho tela a svojej sexuálnej energie do tantrického salóna v Bratislave, môžeme vám zaručiť spokojnosť a skvelý zážitok v jednom. O kvalite tohto salóna svedčia aj mnohí spokojní zákazníci, ktorí si tieto služby veľmi pochvaľujú.