Niet univerzálnejšieho šperku ako je strieborný

Vyjsť ráno z domu v pohodlnom, no modernom outfite, v ktorom sa cítime pekní a upravení, je asi základný predpoklad na to, aby sme prežili príjemný a plnohodnotný deň. Štýl odievania má každý z nás iný, no podstata je rovnaká, kráčať s módou a pritom nepotláčať svoju osobnosť. Dotvoriť celkový výzor je možné rozličnými doplnkami, od šatiek cez kabelky, okuliare, prikrývky hlavy a tiež šperkmi a bižutériou. Módny diktát sa každú sezónu mení, nosili sme už drevené či plastové doplnky, ale striebro bolo a aj zostane základným materiálom, ktorý je univerzálny a vhodný ku všetkým štýlom. Vhodne zvolený strieborný šperk podčiarkne osobnosť nositeľa či nositeľky, oživí celý výzor a vyzdvihne to, čo chceme zdôrazniť.

náušnice, srdce

Zo striebra sa vyrábajú mnohé typy šperkov, náramky, náušnice, prstene alebo retiazky s príveskami. A práve retiazkam sa venuje pozornosť, pretože pritiahnu pohľad na dekolt a navyše, ak je celý outfit ladený do jednoduchej línie, môžeme si dovoliť výrazný šperk. V obchodoch sú na predaj strieborné retiazky retiazky tenké, točené, s jemnými alebo výraznými okami, hrubé, ploché či trojradové, s dizajnovými príveskami alebo bez príveskov. Výber je neskutočne veľký, takže ak hľadáte potešenie pre seba alebo darček pre blízku osobu, určite niečo vhodné nájdete.

outdoor-portrait-woman-pink-romantic-dress-wearing-necklace_343596-1990

Strieborné šperky sú puncované, s rýdzosťou 925/1000, dizajnovo prepracované od jednoduchých až po extravagantné a luxusne pôsobiace kúsky pre významnejšie príležitosti. Dennú vizáž doladíme napríklad jednoduchou retiazkou bez príveska alebo s nenápadným príveskom menšieho rozmeru ako napríklad znamenia zverokruhu, srdiečka či iné geometrické tvary a podobne, no na slávnostnejšie príležitosti si môžeme dovoliť aj retiazky s luxusným a originálnym príveskom napríklad od dizajnéra- šperkára.

Nech už preferujete ktorýkoľvek zo štýlov obliekania, strieborným šperkom nikdy nič nepokazíte. Treba však brať do úvahy povahu príležitosti, kam si ho chcete vziať a váš outfit bude dokonalý.