Rubriky
Online

Nalady na tantra masáže

Dozaista každý človek prežíva tie typické zmeny nálad počas letných období. Je to skrátka niečo, čomu sa nedá vyhnúť. Milujeme jar, keď všetko kvitne, vtáčiky spievajú, kvitnú stromy, nesmelé slnko pomaly vykúka a i keď jeho lúče ešte nie sú dostatočne horúce, i tak sme radi, že zima konečne odišla a kolobeh prírody a ročných období sa zas a znova začína od začiatku. Jar je nádherné obdobie rovnako ako leto. Leto majú všetci radi a väčšina z nás sa ho už nevie dočkať. Je to čas dovoleniek, oddych, času stráveného s rodinou. Jar a leto sú teda ročnými obdobiami, kedy je typická veselšia nálada, odviazanosť, radosť z krásneho počasia.

par

Naopak, jeseň a zima sú obdobia, ktoré sa znášajú psychicky horšie. Šero, tma, zima, vlhký vzduch, sychravé, chladné počasie, obdobie chrípok, vírusov a kadejakých mixov chorôb, ktorým sa v týchto podmienkach darí priam úžasne. Netreba zabúdať na svoje psychické zdravie, a to predovšetkým v týchto temnejších, chladnejších obdobiach. Vitamíny, hrubý kabát a teplý čaj nie sú vždy zárukou toho, že sa budete cítiť lepšie. Práve počas týchto období sú ľudia preukázateľne náchylnejší k depresiám, úzkostiam, seba ľutovaniu a nešťastiu. Nedostatok slnka skrátka robí svoje.

zena

Podráždenosť a zhoršená nálada nie sú ničím novým, neobvyklým. V týchto ťažších obdobiach musíme držať spolu a navzájom si snažiť pomôcť inak, keďže sa nemôžeme venovať koníčkom, behať po turistikách či blázniť v bazéne, usporadúvať grilovačky. Niekedy to skrátka chce hlbokú, duchovnú, spirituálnu očistu, ktorú práve tantra masáže Magictantra.sk prinášajú. Navštíviť tantrický salón je zaručene lepšia možnosť ako sa umárať doma pred televíziou, mobilom, počítačom a len tak nejako preplávať životom akoby bez duše. V tantrickom salóne vás privíta teplá, útulná atmosféra s nádychom histórie, s krásnymi ženami. Nechajte sa zahriať teplom krásnej mladej masérky.