Rubriky
Online

Elon Musk fajčil marihuanu vo web show

"Myslím, že je to legálne, však?" spýtal sa zakladateľ Tesla, skôr než sa na ňu odtrhol ťah. Akcie Tesla klesli o viac ako deväť percent po vystúpení pána Muska na show.

konopí

BBC obchodný korešpondent Kim Gittleson hovorí, že vzhľad podcastu spolu s odchodom kľúčového manažéra, ktorý obviňoval rastúcu verejnú kontrolu spoločnosti kvôli svojmu rozhodnutiu odísť, otriasol dôverou investorov v Teslu.
Minulý mesiac pán Musk povedal, že nebol "na burinu", keď sa tweeted o plánoch urobiť z elektrickej automobilovej spoločnosti súkromnú firmu. Podnikateľský líder uviedol pripomienky v rozhovore pre New York Times. Tiež povedal novinám, že pracuje "120 hodín týždňov" a užíva sedatíva.
Jeho kontroverzné plány týkajúce sa vlastníctva spoločnosti Tesla klesli o dva týždne neskôr, po pobúrení od niektorých investorov.

"Je to legálne?"
Počas podcastu pán Rogan ponúkol pánu Muskovi kĺb, ktorý povedal, že obsahuje zmes tabaku a marihuany – sušených listov a kvitnúcich častí ženskej rastliny kanabisu.
Z 50 amerických štátov je rekreačný kanabis v roku 41 nelegálny, ale v januári bol legalizovaný v Kalifornii, kde bol natáčaný podcast.
"Je to doutník?" spýtal sa pán Musk, keď jeho hostiteľ prvýkrát ponúkol spoločné.
Neskôr dodal, že "takmer nikdy" nefukoval marihuanu, a poznamenal: "Nenašiel som to, že je to veľmi dobré pre produktivitu".

joint

Pár sa tiež zúčastnil whisky počas nahrávania podcastov. Pán Musk poznamenal: "Alkohol je droga." Počas rozhovoru hovoril pán Musk o svojom zdraví a jeho správe v spoločnosti Tesla – ktorú povedal, že je najnáročnejším z jeho rôznych podnikov a projektov.
Na uzavretie podcastu bol p. Musk požiadaný, či má nejaké záverečné poznámky. "Myslím si, že ľudia by mali byť medzi sebou lepšie," povedal. "A dať … dať viac úveru druhým a nepredpokladajte, že sú to zlomyseľné, kým neviete, že sú skutočne zlý. "Je ľahké démonizovať ľudí, zvyčajne sa to zle zhoršuje, ľudia sú hezčí, než si myslíte."