Rubriky
Online

Dá sa naozaj zarobiť prácou na internete?

Áno dá. Samozrejme to nie je ľahké a chce to veľkú dávku trpezlivosti. Je veľa rôznych činností online, ktoré Vám môžu privyrobiť. Či to bude pár centov ale stovky eur je už len a len na Vás. Tu je krátky zoznam vecí, ktoré môžete robiť z pohodlia domova.

eshop

1.      Airbnb– Počuli ste už o stránke Airbnb? Je to miesto, kde sa aj vy môžete stať hotelierom a to nemusíte mať ani voľný byt. Stačí voľná izba a prenajímanie sa môže začať.
2.      Vyrábajte, vyrezávajte, maľujte– Všetky takéto ručne vyrobené výrobky môžete začať predávať napríklad na stránke Etsy.com.
3.      E-book– Ak ste naozaj dobrý v písaní a slová sa Vám akoby samé objavujú na papieri, potom je tu výborná možnosť zárobku pre Vás – napísať elektronickú knihu. Výhodou e-knihy je, že nepotrebujete vydavateľstvo a knihu stačí nahrať online.

4.      Fotografiealebo hudba – Ďalší výborný spôsob ako si čo to privyrobiť je predávanie svojich jedinečných fotografií. Stačí ak si vytvoríte účet na stránke Shutterstock.com alebo bigstockphoto.com a môžete začať nahrávať a predávať. To isté platí v prípade hudby – áno aj tá sa dá dnes predávať a to napríklad na stránke premiumbeat.com.
5.      Blog– Všetko chce kreativitu a obzvlášť to platí pri blogovaní. Ak si trúfate a máte nápad na zaujímavú tému, ku ktorej Vám nechýbajú skúsenosti, potom je táto možnosť presne pre Vás.

elektronický obchod

6.      Dotazníky, emaily, reklamy– Tento spôsob Vám určite neprinesie veľkú sumu peňazí no pokiaľ máte trpezlivosť a množstvo voľného času, pár kliknutiami na reklamu, či vyplnením dotazníka si zarobíte aspoň na dobrú kávičku. Klikať na reklamy môžete napríklad na stránkach Klikpay.eu alebo začať vypĺňať dotazníky na Marketagent.com, kde len za registráciu dostanete 1,5 eur.
7.      Jaspravim.sk– Veľmi známa a obľúbená stránka, kde predáte ozaj skoro všetko. Či už Vám ide grafika, prekladanie, programovanie, vytváranie internetových stránok alebo adminovanie stránky na Facebooku, máte možnosť svoje zručnosti predať.