Rubriky
Výrobky

Čo nesmie chýbať vo vašom jesennom šatníku

Jeseň sa berie z mnohých hľadísk ako nudné, nezáživné a nepríjmené ročné obdobie. Ak si myslíte, že sa to týka aj módy, tak sa veľmi mýlite. Jeseň neznamená automaticky tmavé nudné vetrovky, či nutne nepremokavé šedé topánky. Ten, kto sa vie vyhrať s farbami, si príde na svoje. Na jeseň je tvorenie outfitov omnoho záživnejšie, pretože si na telo dávame pochopiteľne viac vrstiev. Čo je teda úplne trendy?

kabát

Vrstvenie– o áno, už spomínané vrstvy. Spočíva v tom, že na klasickú bielu košeľu si oblečiete krásny pulóver v jesenných farbách, prehodíte koženku, alebo kabátik, úzke rifle, tenisky, či vyššie semišové čižmičky. V chladnejších dňoch môžete doplniť šálom, alebo aj klobúčikom, ktorý je veľmi in.

Farby– že jeseň nehrá farbami? Obdobie, kedy sa lístie na stromoch sfarbí do najkrajších, pestrých a sýtych farieb je práve jeseň. Takýmito farbami môže hrať aj váš outfit. Horčicová, vínovo červená, či tmavo zelená. V jednom outfite to však neprežeňte so všetkými, nechajte jednu, ktorá bude kraľovať celému outfitu.

Vzory– kárované nohavice, ktoré vedia oživiť váš outfit ako nič predtým. Taktiež sú ešte v teplé slnečné dni vhodné aj sukne, či vzorované saká, ktoré oživia aj jednoduché oblečenie.

Denim– už dávno nie je pasé mať celý outfit vyskladaný z džínsoviny. Džínsy s vysokým pásom, jednoduché tričko, džínsová bunda a jednofarebné tenisky, ktoré váš „denim outfit“ len doplnia.

džíny

Materiály– netreba sa brániť ani rôznym materiálom, dupľom počas chladnejších dní. Určite si každý pamätá z detstva menčester. V detstve teda veľmi obľúbený nebol, avšak dnes je už opäť trendy. Opnutá menčestráková sukňa, či menčestráková bundička v jesenných farbách? Ani chvíľu neváhajte.

Doplnky– aj doplnky vedia často oživiť nudný outfit. Klobúky, čiapky a šály sa na jeseň a prichádzajúcu zimu naozaj veľmi hodia. Mohutné šperky a dokonca aj vzorované pančušky, alebo pančušky v sýtych jesenných farbách, po ktorých siahnu väčšinou len tie odvážnejšie.