Rubriky
Dom a záhrada

Chyby mužov vo vzťahoch (najčastejšie v sexe)

Chyby, ktoré muži robia :
1.      Muž sa vyzlieka rýchlejšie ako žena. Nikto nemá rád rýchlych bláznov, dokonca ani ženy. Takže si len predstavte, čo žena cíti, keď je muž už vyzlečený a čaká a jej  sa podarilo zobuť ešte len prvú topánku.
2.      V najnepriaznivejšom čase by ste sa nemali pýtať na otázku: "Zlato, už si ?" Zmätená situácia. Typická chyba mnohých mužov v posteli.

pusa

3.      Niekto veľký raz povedal: "Človek by mal cítiť ako človek." To však neznamená, že po náročnom dni alebo tréningu musíte najskôr mať sex a odložiť túru do sprchy na neskôr.
4.      Žena verí, že po sexuálnom konaní by ju muž mal  jednoducho objať, pohladiť, pobozkať, povedať nejaké jemné a milé slová. A hlavne nezaspať ako väčšina…

5.      Lôžko lásky by nemalo pripomínať operačný stôl. Nenechávajte príliš svetlé svetlo!
6.      Mnoho ženám sa nepáči, že ich partneri majú príliš dlhé nechty. Samozrejme, že žena nestratí úplne chuť, ale tým, že si predstavia prsty s dlhými nechtami alebo ohrýzanými,  bude pôžitok menší.
7.      Veľmi charakteristická chyba mužov v intímnych vzťahoch je rozdávanie príkazov. Ľahnúť, ohnúť a tak ďalej, to všetko vyzerá skôr ako vojak a dôstojník  a nie ako vášeň medzi mužom a ženou (hry na hrdinov sa nepočítajú).

muž

8.      Áno, chuť spermií je ďaleko od najjemnejších na svete. A nie všetky ženy sú "gurmánmi". Preto by ste ich mali upozorniť, že máte blízko k dokončeniu.
9.      Neotáčajte bradavky, nemliaždite ich , neťahajte ženské prsia. Prsia si vyžadujú starostlivý postoj a nie hrubú mužskú silu.
10.  Klasická poloha neznamená, že by sa muž mohol oprieť o dámu s celou svojou hmotnosťou.
11.  Pozor na uši. Tak, rovnako ako s hrudníkom. Je to veľmi citlivý orgán.
12.  Roztrhať šaty, oh, to je klam. Dokonca aj najbohatšie dámy sú veľmi citlivé na spodnú bielizeň. Takže to asi radšej nerobte.
V zásade sa každá položka môže prerokovať samostatne. Niekto bude súhlasiť, niektorí nie  ale toto je názor väčšiny žien.