Akí muži naozaj sú ?

Sú vôbec takí, ako si my ženy myslíme ? Nejde tu však teraz o pretekanie kto je lepší a kto horší. Obe pohlavia sú si rovnocenné, avšak nie rovnaké. Porozumenie tejto pravdivosti tvorí lepší vzťah.
Veľa hádok vo vzťahu medzi mužom a ženou spôsobuje práve to, že každý má inú povahu, inú formalitu ktorú si nesie do vzťahu a nikdy nie je ľahké zvládnuť to, aká je druhá polovička.gentleman.jpg
Odlišnosť
Každý je iný. Keď vedci podložili ženám a mužom úlohu rozuzliť problém, pri riešení prišlo k aktivovaniu rozdielnych častí v mozgu. Muži premýšľajú inakšie.
Tu to nekončí. Netreba viac o tom, že muži a ženy sú rozdielny fyzicky. Štúdie tvrdia, že ich organizmus je úplne iný.
Fyzicky je muž stavaný na to, aby zdolal ťažkú prácu ktorá je určená len preňho. Kvôli sile ktorú má dokáže pomôcť s ťažkými nákupmi a zároveň aj odniesť ženu na rukách. A čo ak príde choroba ako napríklad angína ? Hneď sa cítia zničený a majú pocit že umierajú.
Pozornosťje pre nich veľmi ťažkou záležitosťou. Jednoducho sa nedokážu na jednu vec sústrediť dlho, pretože sa hneď od nej odvrátia
Dialóg
Je dokázané, že žena toho povie viac ako muž.
Ženy sú zhovorčivejšie a aj keď sa stretnú dve ktoré sa nepoznajú, prehovoria toho vážne veľa a o všeličom. Zatiaľ čo u opačného pohlavia stačí, ak prehodia pár slov, sadnú si, vypijú pivo a netreba im dlhé rozhovory.
Čo sa týka priateľstiev, ženy majú viac kamarátok ako muži. S kamarátkami ktorých je veľa presedíte aj celé hodiny na posteli a prerozprávate celý svoj život od začiatku. Zmienite aj tie najmenšie detaily a najviac sa rozprávate o vzťahoch. Zatiaľ čo chlapi majú zväčša jedného najlepšieho kamaráta s ktorým majú jednu obľúbenú tému a o vzťahoch sa prakticky nebavia.
Komunikácia s mužom je iná. Nehovorte zbytočné slová ale prejdite hneď k pointe. Ušetríte si ak veľa slov.romantika.jpg
Móda
Topánokje u chlapov početne menej. Nemajú to usporiadané tak, že na vonku si dajú tieto topánky a do školy zasa hentie. Majú ich tak 5 a to im bohate stačí na všetky ročné obdobia. Samozrejme ak robí nejaký šport tak má aj topánky na to určené.
Netreba im tiež milión vecí, lebo nemajú problém stým, že si nemajú čo obliecť a pod.. Stačí, ak týždeň nosia to isté pokým je to čisté a vyzerá to k svetu. Ak sa im to zašpiní, vyberú si ďalší kus, potom ďalší a takto sa im to strieda každý týždeň. Proste to majú až veľmi jednoduché a ženy by za toto dali všetko keby sa každý deň nemuseli trápiť nad tým čo si zajtra oblečú.