Rubriky
Výrobky

Sklenená vlna

Sklenena vlna https://www.taloa.sk/produkty/tepelne-izolacie/sklena-vlna/ je izolačný materiál vytvorený zo sklenených vlákien spojených dohromady spojivom, ktoré mu dodáva pocit vlny. Počas procesu sa medzi sklom zachytí veľa malých vzduchových vreciek, čo vedie k vynikajúcej tepelnej izolácii. Sklenená vlna sa dodáva v kotúčoch alebo doskách, z ktorých každá má svoj vlastný súbor tepelných a mechanických vlastností. Môže byť tiež vyrobený ako striekaný alebo in-place materiál, ktorý možno aplikovať na povrch, ktorý sa má izolovať. Games Slayter boli priekopníkom súčasného procesu výroby sklenenej vlny.

sklenena vlna 2

Plyny, v porovnaní s kvapalinami a pevnými látkami, majú zlé vlastnosti tepelnej vodivosti, a preto vytvárajú účinné izolačné materiály za predpokladu, že môžu byť zachytené v materiáloch, takže veľká časť tepla, ktoré prechádza materiálom, je nútená prúdiť cez plyn. Účinnosť plynu možno zvýšiť jeho rozdelením na malé bunky, ktoré nedokážu efektívne prenášať teplo prirodzenou konvekciou. Prirodzená konvekcia zahŕňa väčší objemový tok plynu poháňaný vztlakom a zmenami teploty a nefunguje dobre v malých plynových článkoch, kde je malý rozdiel v hustote na jeho pohon a vysoký pomer povrchovej plochy k objemu malých článkov spomaľuje objemový plyn. Sklená vlna je typ tepelnej izolácie tvorenej prepojenými a pružnými sklenenými vláknami, ktoré „balia“ vzduch, čo vedie k nízkej hustote, ktorú možno upraviť jej stlačením a pridaním spojív (ako je uvedené vyššie, tieto vzduchové bunky sú skutočným izolantom).

sklenena vlna

Sklenená vata sa môže použiť na izoláciu plochých povrchov, ako sú izolácie dutých stien, stropné obklady, závesné steny a potrubia ako sypký výplňový materiál fúkaný do podkrovia alebo nastriekaný na spodnú stranu konštrukcií, dosiek a panelov aktívnym spojivom. Používa sa tiež na zvukovú izoláciu a izoláciu potrubí. Prikrývky sa dodávajú v súvislých kotúčoch, zatiaľ čo triky sú predrezané. Účinnosť materiálu sa znižuje, keď je stlačený. Jeho rezanie, aby sa vytvoril priestor pre elektrické skrinky a iné prekážky, umožňuje vzduchu voľne prúdiť cez dutinu steny. Pre lepšiu účinnosť pri minimalizácii tepelných mostov položte laty v dvoch vrstvách na nedokončenú podlahu podkrovia, kolmo na seba. Deky môžu byť použité na zakrytie trámov, kolíkov a priestoru medzi nimi. Môže to byť ale ťažké zavesiť medzi trámy pod podlahami – pomôcť môžu popruhy alebo drôtené pletivo. Medzery medzi plsťami môžu umožniť prenikanie vzduchu alebo kondenzáciu (obidva zhoršujú účinnosť izolácie), preto sa musia počas inštalácie starostlivo monitorovať. Podobne je dôležité zabezpečiť, aby plsti správne fungovali, dôsledná ochrana proti poveternostným vplyvom a inštalácia parozábrany.

Rubriky
Výrobky

Balkón aj schodisko je bezpečné s nerezovým zábradlím

Pohybovať sa po schodoch bez zábradlia je hazard so zdravím a životom takisto ako vykúkať z balkóna, ktoré nemá zábradlie a je vyššie ako na úrovni terénu. Na tento účel je vymyslené zábradlie, ktoré spĺňa ochrannú funkciu a zároveň je estetickým a dizajnovým doplnkom stavby. V súčasnosti sa vyrába prevažne z nerezu a skla.

Profily z nerezu

Najmodernejšie stavby súčasnosti využívajú perfektné vlastnosti nových technológií a materiálov, ktoré spĺňajú požiadavky smerujúce k úspore energie, šetrnosti k životnému prostrediu či dlhej životnosti a nadčasovému dizajnu. Medzi obľúbené patrí nerez, ktorý je vďaka svojej takmer nezničiteľnosti používaný pri výrobe zábradlia, dovoľuje totiž vytvárať variabilné konštrukcie s dlhou životnosťou a prispôsobí sa akémukoľvek štýlu. Schodiská či balkóny musia mať zábradlie, to však môže mať rozličný tvar či typ konštrukcie a materiál.

Nerezové stĺpiky ako nosná konštrukcia v kombinácii s ďalšími stĺpikmi, ktoré sú osadené v daných vzdialenostiach od seba, tvoria stĺpikové zábradlie, druhým variantom je kombinácia stĺpikov a sklenenej výplne. Nosná konštrukcia, tvorená stĺpikmi, môže byť kotvená do podlahy zhora alebo z bočnej strany, ak chceme dosiahnuť efekt zábradlia „vyrastajúceho zo zeme“, tak treba stĺpiky ukotviť pod nášľapnú vrstvu podlahy. Kombinované zábradlie, pri ktorom sa používa nosná konštrukcia z nerezových stĺpikov a výplň zo skla, je takisto jednou z možností ako dotvoriť schodisko a zároveň mu zabezpečiť ochranný prvok.

Sklo sa na výplň zábradlia používa výhradne bezpečnostné, aby neprestavovalo prípadné nebezpečenstvo pre používateľov. Nerez je tvárny, a tak je možné z neho urobiť zábradlie Lmmont akýkoľvek tvar, obdĺžnik, štvorec, kruh alebo ovál a podobne, dotvorí akýkoľvek architektonický štýl, dodá mu noblesu, lesk a eleganciu, je nadčasový a jeho ošetrovanie zahŕňa iba utieranie nečistôt a prachu a následné preleštenie špeciálnym prípravkom.

Dizajnové zábradlie schodiska

Cena zábradlia na schodisko sa musí vypočítať na každý typ samostatne, pretože závisí od typu použitej ocele, jej množstva, štýlu, zložitosti konštrukcie, a tiež od nutnosti výroby atypických prvkov a podobne. No je zrejmé, že jeho vyššia cena je opodstatnená, pretože ide o druh konštrukcie, ktorá vydrží celé desaťročia v pôvodnom stave bez nutnosti nákladných opráv.

Rubriky
Výrobky

Materská kašička

Materskú kašičku vyrábajú včely, ktoré ňou potom kŕmia svoje včelie larvy a počas vývoja aj svoju kráľovnú. Táto materská kašička však našla svoje využitie aj v našom ľudskom svete, kde ju ľudia konzumujú v rôznych doplnkoch stravy alebo pridávajú do mnohých kozmetických produktov. Hovorí sa o nej, že dokáže liečiť rôzne choroby a má množstvo benefitov pre zdravie človeka. Táto kašička má napríklad antibakteriálne a protizápalové účinky, pôsobí ako antioxidant, ochraňuje pred vznikom chorôb srdca, pomáha znižovať vysoký cholesterol, lieči zranenia a rany, dokáže zmenšovať vysoký krvný tlak a rovnako aj zvýšenú hladinu cukru. Ďalej pôsobí efektívne aj na ľudí, ktorých trápia choroby očí, zlepšuje imunitu, pôsobí proti známkam starnutia, zmierňuje ženskú menopauzu a dokáže napraviť aj nepriaznivé následky, spôsobené liečením rakoviny.

Zbieranie peľu

Včelia kašička je teda skvelá na vnútorné užívanie aj na vonkajšiu aplikáciu na ľudskú pokožku. Najčastejšie sa užíva vo forme vitamínov a doplnkov stravy, ako tabletky a kapsule, alebo ako kozmetické prípravky, napríklad telové krémy, krémy na tvár, balzamy na pery a rôzne iné mastičky, masky a ďalšie produkty. Pri vnútornom užívaní by ste sa vždy mali riadiť dávkami, ktoré sú napísané ako odporúčané pri informačnom letáku alebo priamo na produkte. Niekedy sa môže stať, že na materskú kašičku vznikne človeku aj alergia, preto ak začnete pociťovať alergickú reakciu, mali by ste okamžite prestať s užívaním alebo jej aplikáciou na kožu.

Včelie produkty

Materská kašička má naozaj veľmi široké možnosti najmä medicínskeho využitia. Dokonca pôsobí aj proti stresu a zväčša sa používa aj počas Apiterapie, čo je vlastne terapia prostredníctvom včiel a včelích produktov. Keď teda máte nejaký zdravotný alebo kožný problém, s ktorým si neviete dať rady a vyskúšali ste už takmer všetko, skúste produkty obsahujúce včeliu kašičku. Možno práve niektorý z týchto produktov vám dokáže pomôcť odstrániť vaše ťažkosti.

Rubriky
Výrobky

Posteľné rošty

Mnoho ľudí si neuvedomuje ten fakt, že dobrý posteľný rošt je rovnako dôležitý, ako vhodný matrac a ideálny typ postele. Keďže rošt drží celý matrac, je potrebné zakúpiť kvalitný druh roštu, ktorý dokáže udržať váhu matraca a zároveň aj ľudského tela a efektívne hmotnosti rozložiť. Avšak dôležité, počas rozhodovania o výbere roštu je hľadať také rošty, ktoré sedia s konkrétnymi posteľami a matracmi. Nie každý rošt sa totiž to hodí k akémukoľvek druhu matraca. Okrem základnej úlohy roštu, ktorou je udržiavanie váhy matraca a správne rozkladanie hmotnosti človeka, majú rošty v posteliach aj iné funkcie.

Posteľ v spálni

Medzi ďalšie funkcie, akými sa posteľové rošty vyznačujú, zaraďujeme napríklad ich prepúšťanie vzduchu, čo zabezpečuje, aby sa matrac lepšie odvetrával. Vďaka tomu sa potom v matraci nedržia nečistoty, špina, prach, netvoria sa v ňom plesne, baktérie a je tým pádom vhodný i pre ľudí, trápiacich sa alergiami. Vetranie matraca je nevyhnutné aj kvôli tomu, aby sa v ňom neživili roztoče a iní škodcovia. Pri výbere roštov sa môžeme stretnúť s roštami, ktoré sú elektrické, polohovateľné ručne a nepolohovateľné.

Posteľný rošt

Podľa toho, aký matrac plánujete kúpiť, si môžete vyberať zo spomenutých druhov roštov. Polohovateľné druhy sú síce drahšie, ale zároveň poskytujú lepšiu oporu, ak vás trápia bolesti chrbta, krku, kĺbov, či iné zdravotné ťažkosti. Nepolohovateľné typy majú lacnejšiu cenu, avšak hodia sa skôr pre ľudí, ktorí nepotrebujú špeciálnu podperu a netrápia ich žiadne zdravotné ťažkosti. Samostatnou kategóriou sú ešte rošty s bočným výklopom Segum. Tieto rošty sa vyklápajú do strany, takže sa perfektne hodia do postelí, ktorých súčasťou sú zásuvky, skrinky a iné úložné priestory. Po vyklopení takéto roštu získate jednoducho prehľad o tom, čo máte v jednotlivých úložiskách odložené a viete sa k daným veciam bez problémov dostať.

Rubriky
Výrobky

Úspora energie a šetrnosť k životnému prostrediu je dobrý dôvod, prečo si vybrať LED žiarovky

V každej domácnosti sa svietilo halogénovými žiarovkami, no tie už pomaličky upadajú do zabudnutia, pretože ich úspešne nahrádzajú svetelné zdroje vyrobené LED technológiou. Táto prevratná novinka na poli osvetlenia má veľmi veľa výhod, jednou z nich je kompatibilita s predchodcami, takže nie je potrebné vymieňať celé svietidlá, ale stačí kúpiť novú žiarovku.

Nakupovať kvaitu je dôležité

Najčastejším typom LED žiaroviek je s päticou E27, používajú sa bežne, pretože plne nahradia klasické halogénové žiarovky. Majú dlhú životnosť, sú maximálne úsporné, podstatné je, že nezaťažujú životné prostredie a dajú sa použiť aj do starších svietidiel. Sú kvalitné, o čom svedčí aj fakt, že po zapnutí sa okamžite rozsvietia a časté zapínanie či vypínanie nemá na ich životnosť veľký vplyv. Na trhu nájdete led žiarovka e27 žiarovky rozdelené podľa svietivosti, uhla svietenia, farebnosti svetla či výkonu. Každá z nich však obsahuje zabudovaný CCD Driver, ktorého úlohou je zabezpečiť, aby žiarovka po vypnutí neblikala alebo ešte jemne svietila, pretože s tým sa stretávame pri lacných napodobeninách LED žiaroviek.

LED žiarovky si môžete vybrať z troch odtieňov bielej farby, teplú, studenú či neutrálnu, jednotlivé farby sú vhodné do odlišných priestorov podľa účelu ich využitia. Najpreferovanejšia je však neutrálna farba, lebo je vhodná do každého prostredia a na akýkoľvek druh aktivity. V prípade, že máte záujem o všetky odtiene a ich striedanie, zabezpečte si systém DUAL-WHITE, prostredníctvom neho si pomocou diaľkového ovládača dokážete nastaviť plynulý prechod medzi jednotlivými odtieňmi, ale aj stmievateľnosť či intenzitu svetla alebo nočný režim.

Tma sa po rozsvietení žiaroviek stratí

RGB-W spolu s DUAL-WHITE sú systémy, ktoré vám umožnia vniesť do priestoru celú škálu odtieňov farieb, na vytvorenie atmosféry podľa vášho želania či momentálnej nálady. Obdivovateľom retro štýlu sú na trhu k dispozícii žiarovky v edícii RETRO FILAMENT, ktorých tvar plne kopíruje žiarovky minulých časov v tvare banky.

Rubriky
Business

Čo s fotkami? Dajte si ich odborne vytlačiť!

Koľko máte vo svojom mobile uložených fotiek? A koľko ich máte uložených v počítači či následne aj na sociálnej sieti Facebook a Instagram? Pochopiteľne nemusíte vedieť presný počet, ale určite ich tam máte dosť. Veď dnes to je úplne bežné, že na chytrých mobiloch pravidelne niečo odfotíme. Lenže väčšina záberov ostane uložená v pamäti telefónu alebo na SD karte, prípadne tie vydarené okamžite uploadujeme na sociálnu sieť. A keď chceme v mobile ušetriť miesto či spraviť zálohu fotiek, prekopírujeme ich do počítača.

  • Úplne v každom z týchto prípadov ale stále hovoríme len o digitálnych súboroch, nie sú to klasické fotografie.

Hoci je pravda, že z týchto zatiaľ iba obrázkových súborov sa môžu stať kvalitné fotografie, ak k tomu využijete vyvolanie fotiek online Fotkyzababku.sk.

Technológia, fotky

Môžeme teda naplno využiť potenciál, výhody a praktickosť digitálnych fotiek čoby súborov, ktoré sa dajú ľahko premiestňovať, kopírovať či uploadovať cez internet. Môžeme využiť potenciál mobilných zariadení, cez ktoré môžeme okamžite spraviť množstvo snímok, ktoré sa automaticky uložia do zariadenia a máme o nich okamžitý prehľad, ľahko môžeme tie nevydarené zmazať a okamžite spraviť nový, lepší záber. Toto sú výhody, ktoré digitálu nemôžeme poprieť a samozrejme sú to moderné technologické benefity, ktoré treba využiť. A pritom nás delí iba malinký krôčik k tomu, aby sme si z tých najlepších záberov mohli nechať vyvolať skutočnú fotku.

  • Ľubovoľnú snímku, čiže obrázkový súbor dokážeme uploadovať do fotoštúdia online, navoliť zodpovedajúce parametre a do pár dní nám na adresu prídu hotové fotografie.

Fotky, film

Ale nemusí ísť len o klasické fotky. Z takto nahratých obrázkových súborov sa dá zhotoviť napríklad aj fotoobraz, s ktorým skrášlime naše bývanie alebo ho niekomu darujeme, no tiež napríklad fotoalbum zložený z našich najcennejších snímok, v ktorom môžeme hocikedy listovať, napríklad aj za veľa rokov, keď budeme starší a budeme si chcieť spomenúť na tie najkrajšie momenty.

Rubriky
Výrobky

Doplnky do interiéru a exteriéru zo skla

Sklenené výrobky, ako sú dvere, okná, steny, zásteny, zábradlia, balkóny a iné, vďaka sklu a jeho štýlu, či nadčasovému vzhľadu vyniknú v každom priestore – interiérovom i exteriérovom. Celkový dojem z budovy, kde sa nachádzajú sklenené doplnky, pôsobí veľmi inovatívne a moderne. Každý dom alebo byt, hoci aj ten starší, po inštalácií novodobých prvkov zo skla, zrazu začne vyzerať oveľa lepšie. Dôvodom toho je hlavne tá skutočnosť, že sklo sa dá doladiť a skombinovať s hocijakým dizajnom, nábytkom a inými doplnkami, dokonca aj tými staromódnymi, či retro štýlom.

Steny zo skla

Najčastejšie sa však využíva v tých modernejších stavbách, kde vynikne pravdepodobne najlepšie. Vrátane rodinných domov a iných stavbách, určených na bežné bývanie, sa veľmi často využíva i v rôznych iných budovách, ako sú banky, hotely, nákupné centrá, úrady, inštitúcie, podniky, továrne a ďalšie. Napríklad v takých administratívnych spoločnostiach dokážu sklenené steny šikovne predeliť jednotlivé kancelárie. V klasických domácnostiach rovnako poslúžia na predelenie izby alebo iného areálu. Potom tak viete získať aj v menšej miestnosti určité súkromie, či vytvoriť si napríklad šatník alebo pracovný kútik.

Sprchová sklenená zástena

Často môžete nájsť doplnky zo skla v kúpeľniach, pretože im nevadí vlhkosť, voda, a sú jednoduché na čistenie a údržbu. Skvelo sa používajú ako sprchové dvere, či sklenená zástena LMmont v sprchovom kúte, prípadne pri vani, čím efektívne zabezpečujú to, aby voda počas sprchovania a kúpeľa neprskala všade naokolo. Okrem kúpeľne sa dá zástena zo skla inštalovať aj na iné miesta v domácnosti, napríklad v kuchyni. Sklenený povrch sa dokonale hodí za kuchynskú linku, kde ochraňuje stenu pred špinou a kvapkami, ktoré vznikajú počas varenia a prípravy jedla. Rovnako, ako v kúpeľni, aj tu platí výhoda sklenených povrchov – jednoduché vyčistenie. To, kam chcete konkrétne sklo umiestniť, je plne na vás a poteší vás určite fakt, že sa dá vyrobiť alebo prispôsobiť dokonca aj na mieru.

Rubriky
Business

Krásne ženy na sex private v Nitre čakajú práve na vás

Nitra – nádherné mesto stredného Slovenska, poskytujúce nekonečné množstvo možností, zážitkov a slastí v privat sex nitra. Či už bývate tu alebo v okolí, prípadne ste len návštevníkom alebo ste na služobnej ceste, ponúkame vám jedinečnú príležitosť, ako si spestriť deň.

Je len prirodzené, že ako muž, či žena, túžite po sexe. Sex patrí medzi naše najzákladnejšie potreby a je to čosi živočíšne a pudové. Potláčanie potreby sexu by sa mohlo označiť nielen ako zbytočné, ale aj hlúpe.

Je jedno, aké sú vase dôvody pre vyhľadávanie anonymného sexu. Či už ste vo vzťahu a hľadáte čosi nové pre seba, chcete si okoreniť partnerský život, či už ste dlho nezadaní a chýba vám poriadne odviazanie sa alebo toho na vás v poslednom čase bolo príliš vela a túžite len po tom, aby sa o vás niekto postural a uvoľnil vás z neustáleho napätia.

zena caka

Ak v Nitre túžite po diskrétnom sexe bez toho, aby vás niekto zazrel vychádzať, či vchádzať do erotického domu alebo vás tam nebodaj stretol, nemusíte hľadať ďalej. Ponúkame vám možnosť, ako sa dostať ku sexu bez zbytočných opletačiek a trápností – čisto, profesionálne a efektívne.

Jednoducho kliknete na tento odkaz a zobrazí sa vám naša stránka (pre lokalitu Nitra, ak si želáte inú lokalitu, treba ísť na hlavnú stránku). Ďalej si zvolíte vami požadované kritériá na ženu, či dievča, s ktorým by ste chceli tráviť divoký, či romantický večer. Výber z kategórií ako sú vek, skúsenosti poskytovateľky alebo praktiky, ktoré preferujete, je len a len na vás.

divkoy zazitok

Po výbere vašich preferencií vám náš portal “vyhodí” všetky dievčatá, ktoré vyhovujú týmto požiadavkám – vy si vyberiete konkrétnu z nich podľa príťažlivej profilovej fotky a nemusíte ďalej váhať, kontaktujete ju. Všetka následovná komunikácia je už len na vás dvoch – ako presne sa dohodnete, ako ďaleko ste ochotní ako obe strany zájsť.

Rubriky
Výrobky

Kvalitné disky na autá, čo potešia nejedni oči

Automobily sú tu s nami už nejaké desiatky rokov, no počas svojho vývoja sa zmenili na úplne inú dimenziu. Dnešné moderné autá neslúžia iba čisto na prepravu ľudí, tu ide o omnoho viac. Luxusné značky sú navrhované profesionálnymi dizajnérmi, okrem ktorých na výrobe či návrhoch áut pracuje nespočetne veľa ľudí. Aj vy patríte k milovníkom luxusných áut a chcete dopriať tomu svojmu len to najlepšie? Chcete, aby sa na vaše auto ľudia pozerali s obdivom a úctou? Tak v takom prípade ste tu správne. Dnes vám chceme predstaviť kvalitné a jedinečné disky na kolesá vašich áut.

alfa romeo

Ide o disky od značky Alfa Romeo, ktorá rozhodne nie je automobilovým nadšencom neznáma. Okrem samotných áut sa venuje aj výrobe ich komponentov a doplnkov, medzi ktoré patria aj hliníkové disky na kolesá. Ak chcete, aby vaše auto ostalo v pamäti, jeho obutie je úplným základom.

červené auto

Disky Alfa Romeo Najdisky.sk poskytujú jedinečný dizajn a ničomu sa nepodobajú svojej konkurencii. Obľúbené sú najmä okrúhle motívy na samotných diskoch, no tiež aj o niečo jednoduchší dizajn. Táto značka využíva najmä tmavé farby, ako je hnedá, strieborná, čierna či šedá, ktoré sa hodia ku každému autu rovnako. Ak si budete chcieť aj vy zaobstarať disky od tejto značky, je treba si dobre pozrieť parametre ako je šírka a priemer jedného disku. Zatiaľ čo priemer máte na výber od 17 do 20 centimetrov, šírku kúpite od 7 do 10 centimetrov. Cenovo sa tieto disky pohybujú niekde medzi 190 a 300 eurami za jeden hliníkový disk.

Vyberie si tu naozaj aj veľmi náročný zákazník, nakoľko Alfa Romeo je na trhu skutočne jednotkou a svojich konkurentov nevníma ako silnú. Ak chcete aj vy, aby vaše auto vyzeralo luxusne a originálne, táto značka je prvý krok k tomu. Zbytočne neváhajte a doprajte svojmu autu niečo, čo doteraz nezažilo! Uvidíte, že neoľutujete…

Rubriky
Výrobky

Sex priváty uspokoja vaše sny a túžby

Potrebuje vo svojom sexuálnom živote radikálnu zmenu k lepšiemu? Pravidelná sexuálna aktivita je veľmi dôležitá a sex má nesmierne blahodarné účinky pre zdravotný stav vášho tela a mysle. Práve preto ho rozhodne netreba zanedbávať. Pokiaľ však nemáte pravidelný príjem priadnej dávky sexu, či erotických radovánok, je potrebné začať niečo robiť! Možno nemáte partnera, ktorý by vás sexuálne uspokojoval a možno ste len hanblivý typ človeka a neviete kde hľadať a ako sa dostať k erotickým službám rôzneho charakteru. Už sa ďalej nemusíte trápiť nedostatkom sexu vo vašom živote! Erotické sex priváty sú tu pre vás vo dne i v noci a hlavne kdekoľvek sa nachádzate!

Sex priváty a ponuky erotických služieb a praktík sú úplne bežnou službou, ktorú si môžete dopriať aj vy a vôbec sa nemusíte hanbiť! Priváty sú tu pre pánov všetkých vekových kategórií.

žena, sexi bielizen

Na stránke privatportal.sk nájdete bohatú ponuku erotických privátov aj vo vašom meste. Môžete si vybrať, po boku akej slečny či ženy chcete tráviť milovanie na jednu noc, či vášnivé opakované stretnutia. Ponuka je naozaj pestrá, určite medzi inzerátmi nájdete tú pravú, podľa vášho gusta! Sex priváty vám ponúknu dostatočné súkromie na to, aby ste zrealizovali vaše erotické túžby a sny po poriadnom odviazaní sa a dávke rozkoše a vzrušenia.

žena,postel

Na stránke privatportal.sk, ktorá uverejňuje len seriózne ponuky od skúsených dievčat si môžete vybrať napríklad z nasledovných erotický praktík: klasický sex, orál, anál, nespútanú švédsku trojku, omamnú kúpeľ, polohu 69, dráždivú praktiku S/M, relaxujúcu erotickú masáž a mnoho ďalších, ktoré vás privedú na vrchol sexuálnej rozkoše. Atraktívne dievčatá, medzi ktorými sa nájdu amatérky aj profesionálky, vyhovejú takmer všetkým vašim požiadavkám, o ktoré si poviete. Užívať si erotické radovánky môžete aj s dvoma alebo troma dievčatami naraz. Neváhajte si pozrieť našu ponuku erotických služieb a sex privátov a dajte vášmu sexuálnemu životu nový nádych! S našimi kvalitnými službami sa naplno odviažete a váš život nadobudne novú perspektívu.