Sexy darček, ktorým potešíte aj ženu

Senzuálna masáž je mnohokrát považovaná za čisto mužskú záležitosť. To je ale ten najväčší omyl na svete. Senzuálnu masáž si môžu užiť rovnako parádne aj ženy. Ak teda premýšľate nad netradičným darčekom pre svoju partnerku, máte minimálne jeden dobrý tip.
Dve nahé ženy ležia na sebe v posteli a bozkávajú sa na krku.jpg

Vyberte vhodný typ masáže

Ak by ste sa rozhodli svojej partnerke zaplatiť masáž v oficiálnom masážnom salóne, dajte si záležať na jeho výbere. Určite nešetrite. Nájdite si oficiálny a profesionálny salón. Taktiež si dopredu zistite, či v danom salóne ponúkajú aj masáže pre ženy. Môže sa to zdať ako nelogické, no je tomu naozaj tak. V niektorých salónoch, masírujú len mužov.

V prípade senzuálnej masáže, naozaj nezáleží na tom, čí masíruje muž ženu, žena ženu alebo žena muža. Samozrejme, ak chcete aby si to vaša partnerka užila naozaj tak, ako sa patrí, tak jej nájdite maséra. Proste odhoďte žiarlivosť a doprajte jej trošku voľnosti. Áno, nie je to jednoduché, no aj takýmto spôsobom, si môžete navzájom prejaviť dôveru https://www.ta3.com/clanok/1120160/babisova-vlada-musi-podat-demisiu-nedostala-doveru-snemovne.html a zároveň ju budovať. Pri výbere masáže si dajte pozor aj na to, aby ste vybrali vhodný typ. Na začiatok sú najlepšie klasické masáže.

Vymasírujte ju vy

Ak čítate tieto riadky a zásadne nesúhlasíte s takýmto nápadom, tak ho ešte neodsudzujte nadobro. Pokiaľ si ani v tej najhoršej nočnej more neviete predstaviť to, ako iný muž lebo i žena, masíruje vašu partnerku aj na intímnych miestach, doprajte jej takúto masáž vy. V dnešnom svete, kedy sa na internete dokážete dostať k akýmkoľvek informáciám a návodom, pre vás určte nebude ťažké zistiť, ako masírovať čo najlepšie.Nahá žena s náhrdelníkom na krku sedí pred čiernym pozadím.jpg

Aby z vášho prekvapenia nevznikla katastrofa, naštudujte si všetko naozaj dôkladne. Taktiež nie je zlé, ak sa svojej partnerky dopredu pýtate, či sa jej takáto predstava pozdáva. Nemusíte jej ihneď prezradiť o čo pôjde. Proste buďte vynaliezavý a nenápadne zistite, ako na tom so senzuálnou masážou je.